JOUKKUEET

Pipolätkä Ruka 2023 joukkueet päivitetään tänne noin kolmen viikon välein.
Tervetuloa kaikille joukkueille Rukan loistaviin puitteisiin vuoden 2023 tapahtumaan!

HUOM! Mikäli joukkueeltasi puuttuu vielä nimi, niin ilmoita se mahdollisimman pian (juha@tdproductions.fi) 

1 AC Kalja Lauantai
2 JJ Lauantai
3 KeRo Lauantai
4 Aeto Raitti HT Lauantai
5 Jeremias Kirstinä Lauantai
6 Märkä Hockey Perjantai & lauantai
7 Monomesta Perjantai & lauantai
8 Lauri Kaitola Perjantai & lauantai
9 Academy Perjantai & lauantai
10 Nelosen Grinderit Perjantai & lauantai
11 Peruskeissi Perjantai & lauantai
12 RLO "Rumat Lohjan Omistajat" Perjantai & lauantai
13 Kirkonmiehet Hu Hu Hu! Perjantai & lauantai
14 IHCUT Perjantai & lauantai
15 Pikku Pörö Perjantai & lauantai
16 HT Yliveto Perjantai & lauantai
17 Märkäkärki Perjantai & lauantai
18 Kokkolan Dieselkerho Perjantai & lauantai
19 JS Turkku Poja Perjantai & lauantai
20 HHS Perjantai & lauantai
21 Big Bad Wolf Perjantai & lauantai
22 Ice Bisons Perjantai & lauantai
23 Alkkaripiiri Perjantai & lauantai
24 Hc Köpöt 1 Perjantai & lauantai
25 Hc Köpöt 2 Perjantai & lauantai
26 Komitea Perjantai & lauantai
27 West Hockey Team Perjantai & lauantai
28 Kulkukoirat Perjantai & lauantai
29 Piimäpohkeet Perjantai & lauantai
30 K-Danger Mighty Fucks Perjantai & lauantai
31 Dynamo Leka Perjantai & lauantai
32 VoiJo Perjantai & lauantai
33 Mininyytit Perjantai & lauantai
34 Punatulkut Perjantai & lauantai
35 Mikko Hyyppä Perjantai & lauantai
36 Havator Mighty Hooks Perjantai & lauantai
37 Ylöjärven alumni Perjantai & lauantai
38 Märkä Härkä Perjantai & lauantai
39 PieneenTilaan Perjantai & lauantai
40 Ranta Rolex Perjantai & lauantai
41 Kurupiilo Perjantai & lauantai
42 Lusikkapuoli HC Perjantai & lauantai
43 Jekku Perjantai & lauantai
44 Hc Eagles Perjantai & lauantai
45 Jase-Joiku Perjantai & lauantai
46 HC Pihvin Sonnit Perjantai & lauantai
47 Keittoreipas Perjantai & lauantai
48 Karvattomat kynät Perjantai & lauantai
49 Hc BPB Perjantai & lauantai
50 HC Väsyneet Perjantai & lauantai
51 Herkkutassut Perjantai & lauantai
52 Matthew Mikkola Perjantai & lauantai
53 Metonkuhtujat Perjantai & lauantai
54 HT Rubber Ducks Perjantai & lauantai
55 Antti Leinonen Perjantai & lauantai
56 Norsemen hc Perjantai & lauantai
57 HC Keltä se on pois Perjantai & lauantai
58 Team lasityö Perjantai & lauantai
59 TeemuKissa Perjantai & lauantai
60 Rc TakaPöllöt Perjantai & lauantai
61 Taxi Squad Perjantai & lauantai
62 Vuottolahden Vauhti Perjantai & lauantai
63 Playmates Perjantai & lauantai
64 Varamiehet Perjantai & lauantai
65 Hc Löysät Ranteet Perjantai & lauantai
66 HC Mesopotamia Perjantai & lauantai
67 HC RaPe Perjantai & lauantai
68 DG Oyj Perjantai & lauantai
69 Temmellyksen Voittoletku Perjantai & lauantai
70 Viekin Kiekko - VieKi Perjantai & lauantai
71 Kivennäisvesi Perjantai & lauantai
72 Raimo Lohilahti Perjantai & lauantai
73 PPK Perjantai & lauantai
74 OulunBaari HC Perjantai & lauantai
75 HC Mavu Perjantai & lauantai
76 Vilttiketju Perjantai & lauantai
77 HC Kärpä Perjantai & lauantai
78 Vetäjät tiimi Perjantai & lauantai
79 The NHL Adventure Perjantai & lauantai
80 Räppiväki Perjantai & lauantai
81 Viiman tutut Perjantai & lauantai
82 Kipeät Ukkelit Perjantai & lauantai
83 Sun City Surfers Perjantai & lauantai
84 Fc Lasinilkat Perjantai & lauantai
85 Jerusalemin Kiekko-Pojat Perjantai & lauantai
86 Hupiklubi Perjantai & lauantai
87 Vuorelan Veikot Perjantai & lauantai
88 Lepattava Lätty Perjantai & lauantai
89 Sawo Sultans Perjantai & lauantai
90 BSUM Perjantai & lauantai
91 Ballbears79 Perjantai & lauantai
92 Simon Gagnet Perjantai & lauantai
93 HC Bönthöö Perjantai & lauantai
94 Kiuruveden kankiveikot Perjantai & lauantai
95 SRT Seppänen Rally Team Perjantai & lauantai
96 Oikaraisen Painiseura Perjantai & lauantai
97 HC Turjanoff Perjantai & lauantai
98 Mullin portaat Perjantai & lauantai
99 MädMoose Perjantai & lauantai
100 Hc Kutemajärvi Perjantai & lauantai
101 MPS Motors oy Perjantai & lauantai
102 FatCats Perjantai & lauantai
103 Malmö BBH Perjantai & lauantai
104 Kimmo Tauriainen Perjantai & lauantai
105 Rökörössi Perjantai & lauantai
106 Raisio HC Perjantai & lauantai
107 Urheilucastin Palloseura Perjantai & lauantai
108 Kauniit ja Rohkeat Perjantai & lauantai
109 HC Runsor Slim Fit 2 Perjantai & lauantai
110 HC Runsor Slim Fit 1 Perjantai & lauantai
111 Rukakeskus Oy Perjantai & lauantai
112 Hc Vadelma Perjantai & lauantai
113 NHL WAM Perjantai & lauantai
114 Villi Pohjola Wilds Perjantai & lauantai
115 Eat Ruka Shooters Perjantai & lauantai
116 Teerirannan Väinöt Perjantai & lauantai
117 Sintit Perjantai & lauantai
118 Artic Store Perjantai & lauantai
119 Nurmon Myllyt Perjantai & lauantai
120 HC Rässärit Perjantai & lauantai
121 Korpilätkä Perjantai & lauantai
122 HC Flyers Perjantai & lauantai
123 Korkeajännite Perjantai & lauantai
124 Ugly Ducks Perjantai & lauantai
125 HC Rvn Perjantai & lauantai
126 Unikie 1 Perjantai & lauantai
127 Unikie 2 Perjantai & lauantai
128 Kendokings Perjantai & lauantai
129 Flying Beavers 🇨🇦 Perjantai & lauantai
130 Team Canada 2 🇨🇦 Perjantai & lauantai
131 Piani Perjantai & lauantai
132 Vesakiekko Torstai, perjantain & lauantai
133 Tukevat Tulittajat Torstai, perjantain & lauantai
134 Nuotiomohikaanit Torstai, perjantain & lauantai
135 HC Betoni Torstai, perjantain & lauantai
136 Lumovaaran TATE Torstai, perjantain & lauantai
137 Jere Kirppu Torstai, perjantain & lauantai
138 P-Saukot Torstai, perjantain & lauantai
139 Pyynikintorin Juna Torstai, perjantain & lauantai
140 Wilhelm nakki Torstai, perjantain & lauantai
141 HC KellonVeto Torstai, perjantain & lauantai
142 Sokkelin kivittäjät Torstai, perjantain & lauantai
143 Peräkylän Kosto Torstai, perjantain & lauantai
144 Rabbits Torstai, perjantain & lauantai
145 Akkunusjoen Pammaus Torstai, perjantain & lauantai
146 HC Pelti Torstai, perjantain & lauantai
147 Lättyviikarit Torstai, perjantain & lauantai
148 HC Alapään karvaajat Torstai, perjantain & lauantai
149 Team Piitsi Pub Torstai, perjantain & lauantai
150 Satapojat Torstai, perjantain & lauantai
151 Tuho Torstai, perjantain & lauantai
152 VKP Torstai, perjantain & lauantai
153 Mekonomen Torstai, perjantain & lauantai
154 Jäte Torstai, perjantain & lauantai
155 HC Satulanhaistelijat Torstai, perjantain & lauantai
156 Västkustens hockeyklubben Torstai, perjantain & lauantai
157 Pykälän Ranne Torstai, perjantain & lauantai
158 Kokkolan Koneisto Torstai, perjantain & lauantai
159 Jarmo Merkkiniemi Torstai, perjantain & lauantai
160 Hc soppakauha Torstai, perjantain & lauantai
161 Ihku Torstai, perjantain & lauantai
162 Keskikentän keisarit Torstai, perjantain & lauantai
163 Oulu Broilers Torstai, perjantain & lauantai
164 Topin Herkku Torstai, perjantain & lauantai
165 Touhu pojat Torstai, perjantain & lauantai
166 Lauhkean tontut Torstai, perjantain & lauantai
167 Jari Heiniola Allstars Torstai, perjantain & lauantai
168 Musta Kuminyrkki Torstai, perjantain & lauantai
169 Villelän Tunarit Torstai, perjantain & lauantai
170 PirtsAkat Torstai, perjantain & lauantai
171 HC Gambli Torstai, perjantain & lauantai
172 Tuhlaajapojat Torstai, perjantain & lauantai
173 Hanssonit Torstai, perjantain & lauantai
174 Juhan Pojat Torstai, perjantain & lauantai
175 Märkä Hockey 2 Torstai, perjantain & lauantai
176 Heat City Boilers Torstai, perjantain & lauantai
177 Antti Koivuranta Torstai, perjantain & lauantai
178 Donkeynuts Torstai, perjantain & lauantai
179 Hiki-Hömppä Torstai, perjantain & lauantai
180 Hc Kiuaskallion Kuntoportaat Torstai, perjantain & lauantai
181 Heimo Films Torstai, perjantain & lauantai
182 Old Mates Torstai, perjantain & lauantai
183 HC Nahkat Torstai, perjantain & lauantai
184 HC GhostPucksters Torstai, perjantain & lauantai
185 Hautajärven Pallokerho Torstai, perjantain & lauantai
186 Fat Burritos Torstai, perjantain & lauantai
187 Velenpojat Torstai, perjantain & lauantai
188 Löysälätty Torstai, perjantain & lauantai
189 Grilliketju Torstai, perjantain & lauantai
190 Sähkö-power Torstai, perjantain & lauantai
191 Kotisol Torstai, perjantain & lauantai
192 Möhkön Töräys Torstai, perjantain & lauantai
193 Tero Hotanen Torstai, perjantain & lauantai
194 LDP Torstai, perjantain & lauantai
195 Rupa Torstai, perjantain & lauantai
196 HaKi Torstai, perjantain & lauantai
197 Jazzi Jatkuu Torstai, perjantain & lauantai
198 Mighty Dicks Torstai, perjantain & lauantai
199 Junttikuulat Torstai, perjantain & lauantai
200 Nick’s mom Torstai, perjantain & lauantai
201 Heinolan Kiekkosonnit Torstai, perjantain & lauantai
202 Arjen Sankarit Torstai, perjantain & lauantai
203 Alapään Nuolijat Torstai, perjantain & lauantai
204 Martinlaakso Wankers Torstai, perjantain & lauantai
205 Purjepaidat Torstai, perjantain & lauantai
206 HC Seuramatkat Torstai, perjantain & lauantai
207 RNK Torstai, perjantain & lauantai
208 Liperin Kiekko Torstai, perjantain & lauantai
209 Team Saunarekka Torstai, perjantain & lauantai
210 Saatanan Kovat Alkkikset Torstai, perjantain & lauantai
211 Cholon Koirat Torstai, perjantain & lauantai
212 HC Karvakolmio Torstai, perjantain & lauantai
213 Romuluut Torstai, perjantain & lauantai
214 HC Portsanpojat Torstai, perjantain & lauantai
215 Rytmiryhmä Torstai, perjantain & lauantai
216 SHIP-TEK Torstai, perjantain & lauantai
217 Ylöjärven SKA Torstai, perjantain & lauantai
218 MärkäHockey 3 Torstai, perjantain & lauantai
219 PePa Torstai, perjantain & lauantai
220 Salikissat Torstai, perjantain & lauantai
221 Torstai, perjantain & lauantai
222 Torstai, perjantain & lauantai
223 Torstai, perjantain & lauantai
224 Torstai, perjantain & lauantai
225 Torstai, perjantain & lauantai
226 Torstai, perjantain & lauantai
227 Torstai, perjantain & lauantai
228 Torstai, perjantain & lauantai
229 Torstai, perjantain & lauantai
230 Torstai, perjantain & lauantai