JOUKKUEET

Pipolätkä Ruka 2023 joukkueet päivitetään tänne noin kolmen viikon välein.
Tervetuloa kaikille joukkueille Rukan loistaviin puitteisiin vuoden 2023 tapahtumaan!

HUOM! Mikäli joukkueeltasi puuttuu vielä nimi, niin ilmoita se mahdollisimman pian (juha@tdproductions.fi) 

1 AC Kalja Lauantai
2 JJ Lauantai
3 KeRo Lauantai
4 Aeto Raitti HT Lauantai
5 Jeremias Kirstinä Lauantai
6 Märkä Hockey Perjantai & lauantai
7 Hc Hurrit Perjantai & lauantai
8 Monomesta Perjantai & lauantai
9 Lauri Kaitola Perjantai & lauantai
10 Academy Perjantai & lauantai
11 Jere Koukkula 1 Perjantai & lauantai
12 Jere Koukkula 2 Perjantai & lauantai
13 RLO "Rumat Lohjan Omistajat" Perjantai & lauantai
14 Kirkonmiehet Hu Hu Hu! Perjantai & lauantai
15 IHCUT Perjantai & lauantai
16 Pikku Pörö Perjantai & lauantai
17 HT Yliveto Perjantai & lauantai
18 Märkäkärki Perjantai & lauantai
19 Kokkolan Dieselkerho Perjantai & lauantai
20 JS Turkku Poja Perjantai & lauantai
21 HHS Perjantai & lauantai
22 Juha Berghäll Perjantai & lauantai
23 Ice Bisons Perjantai & lauantai
24 Alkkaripiiri Perjantai & lauantai
25 Hc Köpöt 1 Perjantai & lauantai
26 Hc Köpöt 2 Perjantai & lauantai
27 Komitea Perjantai & lauantai
28 West Hockey Team Perjantai & lauantai
29 Kulkukoirat Perjantai & lauantai
30 Piimäpohkeet Perjantai & lauantai
31 K-Danger Mighty Fucks Perjantai & lauantai
32 Dynamo Leka Perjantai & lauantai
33 VoiJo Perjantai & lauantai
34 Mininyytit Perjantai & lauantai
35 Punatulkut Perjantai & lauantai
36 Mikko Hyyppä Perjantai & lauantai
37 Havator Mighty Hooks Perjantai & lauantai
38 Ylöjärven alumni Perjantai & lauantai
39 Märkä Härkä Perjantai & lauantai
40 KPC Perjantai & lauantai
41 Ranta Rolex Perjantai & lauantai
42 Kurupiilo Perjantai & lauantai
43 Lusikkapuoli HC Perjantai & lauantai
44 Jekku Perjantai & lauantai
45 Hc Eagles Perjantai & lauantai
46 Jase-Joiku Perjantai & lauantai
47 HC Pihvin Sonnit Perjantai & lauantai
48 Keittoreipas Perjantai & lauantai
49 Karvattomat kynät Perjantai & lauantai
50 Hc BPB Perjantai & lauantai
51 HC Väsyneet Perjantai & lauantai
52 Herkkutassut Perjantai & lauantai
53 Matthew Mikkola Perjantai & lauantai
54 Metonkuhtujat Perjantai & lauantai
55 HT Rubber Ducks Perjantai & lauantai
56 Antti Leinonen Perjantai & lauantai
57 Norsemen hc Perjantai & lauantai
58 HC Keltä se on pois Perjantai & lauantai
59 Team lasityö Perjantai & lauantai
60 Arttu Jämsä Perjantai & lauantai
61 Rc TakaPöllöt Perjantai & lauantai
62 Taxi Squad Perjantai & lauantai
63 Vuottolahden Vauhti Perjantai & lauantai
64 Playmates Perjantai & lauantai
65 Varamiehet Perjantai & lauantai
66 Aleksi Huhtapelto Perjantai & lauantai
67 HC Mesopotamia Perjantai & lauantai
68 HC RaPe Perjantai & lauantai
69 DG Oyj Perjantai & lauantai
70 Temmellyksen Voittoletku Perjantai & lauantai
71 Viekin Kiekko - VieKi Perjantai & lauantai
72 Kivennäisvesi Perjantai & lauantai
73 Raimo Lohilahti Perjantai & lauantai
74 PPK Perjantai & lauantai
75 OulunBaari HC Perjantai & lauantai
76 HC Mavu Perjantai & lauantai
77 Vilttiketju Perjantai & lauantai
78 Vetoketju Perjantai & lauantai
79 Vetäjät tiimi Perjantai & lauantai
80 HC Carrera Brothers Perjantai & lauantai
81 PaikallinenPubi Hc Perjantai & lauantai
82 Viiman tutut Perjantai & lauantai
83 Kipeät Ukkelit Perjantai & lauantai
84 Sun City Surfers Perjantai & lauantai
85 Fc Lasinilkat Perjantai & lauantai
86 Jerusalemin Kiekko-Pojat Perjantai & lauantai
87 Hupiklubi Perjantai & lauantai
88 Vuorelan Veikot Perjantai & lauantai
89 Lepattava Lätty Perjantai & lauantai
90 Sawo Sultans Perjantai & lauantai
91 BSUM Perjantai & lauantai
92 Ballbears79 Perjantai & lauantai
93 Simon Gagnet Perjantai & lauantai
94 HC Bönthöö Perjantai & lauantai
95 Kiuruveden kankiveikot Perjantai & lauantai
96 SRT Seppänen Rally Team Perjantai & lauantai
97 Oikaraisen Painiseura Perjantai & lauantai
98 HC Turjanoff Perjantai & lauantai
99 Mullin portaat Perjantai & lauantai
100 MädMoose Perjantai & lauantai
101 Hc Kutemajärvi Perjantai & lauantai
102 MPS Motors oy Perjantai & lauantai
103 FatCats Perjantai & lauantai
104 Malmö BBH Perjantai & lauantai
105 Kimmo Tauriainen Perjantai & lauantai
106 Rökörössi Perjantai & lauantai
107 Raisio HC Perjantai & lauantai
108 Jengi Viihtyy Perjantai & lauantai
109 Urheilucastin Palloseura Perjantai & lauantai
110 Kauniit ja Rohkeat Perjantai & lauantai
111 HC Runsor Slim Fit 2 Perjantai & lauantai
112 HC Runsor Slim Fit 1 Perjantai & lauantai
113 Rukakeskus Oy Perjantai & lauantai
114 Hc Vadelma Perjantai & lauantai
115 NHL WAM Perjantai & lauantai
116 Villi Pohjola Wilds Perjantai & lauantai
117 Eat Ruka Shooters Perjantai & lauantai
118 Teerirannan Väinöt Perjantai & lauantai
119 Sintit Perjantai & lauantai
120 Artic Store Perjantai & lauantai
121 Nurmon Myllyt Perjantai & lauantai
122 HC Rässärit Perjantai & lauantai
123 Kapan kivet Perjantai & lauantai
124 Korpilätkä Perjantai & lauantai
125 HC Flyers Perjantai & lauantai
126 Korkeajännite Perjantai & lauantai
127 Ugly Ducks Torspo Perjantai & lauantai
128 HC Rvn Perjantai & lauantai
129 Seahorse Perjantai & lauantai
130 Unikie 1 Perjantai & lauantai
131 Unikie 2 Perjantai & lauantai
132 Kendokings Perjantai & lauantai
133 Flying Beavers Perjantai & lauantai
134 Team Canada 2 Perjantai & lauantai
135 Vesakiekko Torstai, perjantain & lauantai
136 Rukan tankkarit Torstai, perjantain & lauantai
137 Tukevat Tulittajat Torstai, perjantain & lauantai
138 Nuotiomohikaanit Torstai, perjantain & lauantai
139 HC Betoni Torstai, perjantain & lauantai
140 Lumovaaran TATE Torstai, perjantain & lauantai
141 Jere Kirppu Torstai, perjantain & lauantai
142 P-Saukot Torstai, perjantain & lauantai
143 Pyynikintorin Juna Torstai, perjantain & lauantai
144 Wilhelm nakki Torstai, perjantain & lauantai
145 HC KellonVeto Torstai, perjantain & lauantai
146 Sokkelin kivittäjät Torstai, perjantain & lauantai
147 Peräkylän Kosto Torstai, perjantain & lauantai
148 Rabbits Torstai, perjantain & lauantai
149 Akkunusjoen Pammaus Torstai, perjantain & lauantai
150 HC Pelti Torstai, perjantain & lauantai
151 Lättyviikarit Torstai, perjantain & lauantai
152 HC Alapään karvaajat Torstai, perjantain & lauantai
153 Otto Ahonen Torstai, perjantain & lauantai
154 Team Piitsi Pub Torstai, perjantain & lauantai
155 Satapojat Torstai, perjantain & lauantai
156 Tuho Torstai, perjantain & lauantai
157 VKP Torstai, perjantain & lauantai
158 Mekonomen Torstai, perjantain & lauantai
159 Jäte Torstai, perjantain & lauantai
160 HC Satulanhaistelijat Torstai, perjantain & lauantai
161 Västkustens hockeyklubben Torstai, perjantain & lauantai
162 Pykälän Ranne Torstai, perjantain & lauantai
163 Kokkolan Koneisto Torstai, perjantain & lauantai
164 Jarmo Merkkiniemi Torstai, perjantain & lauantai
165 Hc soppakauha Torstai, perjantain & lauantai
166 Ihku Torstai, perjantain & lauantai
167 Keskikentän keisarit Torstai, perjantain & lauantai
168 Oulu Broilers Torstai, perjantain & lauantai
169 Topin Herkku Torstai, perjantain & lauantai
170 B/Dimitri Gromov Torstai, perjantain & lauantai
171 Lauhkean tontut Torstai, perjantain & lauantai
172 Jari Heiniola Allstars Torstai, perjantain & lauantai
173 Musta Kuminyrkki Torstai, perjantain & lauantai
174 Villelän Tunarit Torstai, perjantain & lauantai
175 Jarno Mäntynen Torstai, perjantain & lauantai
176 PirtsAkat Torstai, perjantain & lauantai
177 HC Gambli Torstai, perjantain & lauantai
178 Tuhlaajapojat Torstai, perjantain & lauantai
179 Hanssonit Torstai, perjantain & lauantai
180 Juhan Pojat Torstai, perjantain & lauantai
181 Märkä Hockey 2 Torstai, perjantain & lauantai
182 Heat City Boilers Torstai, perjantain & lauantai
183 Antti Koivuranta Torstai, perjantain & lauantai
184 Donkeynuts Torstai, perjantain & lauantai
185 Hiki-Hömppä Torstai, perjantain & lauantai
186 Hc Kiuaskallion Kuntoportaat Torstai, perjantain & lauantai
187 Heimo Films Torstai, perjantain & lauantai
188 Old Mates Torstai, perjantain & lauantai
189 HC Nahkat Torstai, perjantain & lauantai
190 HC GhostPucksters Torstai, perjantain & lauantai
191 Hautajärven Pallokerho Torstai, perjantain & lauantai
192 Fat Burritos Torstai, perjantain & lauantai
193 Velenpojat Torstai, perjantain & lauantai
194 Michael Ojala Torstai, perjantain & lauantai
195 Team Radis Torstai, perjantain & lauantai
196 Torstai, perjantain & lauantai
197 Torstai, perjantain & lauantai
198 Torstai, perjantain & lauantai
199 Torstai, perjantain & lauantai
200 Torstai, perjantain & lauantai